سوالات متداول مشتریان

معمولا برای تمام مشتریانی که به تازگی از فروشگاه خریداری کنند سوالاتی پیش می آید و فروشگاه آلفا کالا برای راحتی کاربران برخی از این سوالات را با پاسخشان مطرح نموده است.

1- چگونه به این فروشگاه اعتماد کنیم ؟

پاسخ: فروشگاه آلفاکالا با کسب نماد اعتماد از وزارت صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران به شما اطمینان خاطر می دهد تا بتوانید به این فروشگاه اعتماد کنید همچنین تمامی محصولات فروشگاه با قابلیت پرداخت درب منزل می باشند که شما پس از دریافت کالا وجه مربوطه را پرداخت می نمایید ، برای مشاهده نماد اعتماد از صفحه اصلی فروشگاه قسمت پایین بر روی نماد اعتماد کلیک کنید.


2- قیمت محصولات آلفاکالا چه تفاوتی دارد ؟

پاسخ: مهمترین نکته برای تمامی کارکنان فروشگاه رضایت مندی مشتریان می باشد، جهت بررسی قیمت ها میتوانید قیمت های این فروشگاه را با همکاران ما مقایسه کنید ، همچنین به صورت تصادفی برخی محصولات پیشنهاد ویژه قرار می گیرند و یا با درخواست مشتریان عزیز با تخفیف مواجه می شوند.


3- چه زمانی محصول به دست ما خواهد رسید؟

پاسخ: در صورتی که وضعیت محصول برابر با " موجود " باشد محصول حداکثر 2 روز بعد به دست شما خواهد رسید ( پست پیشتاز ) در غیر اینصورت برای دریافت اطلاعات بیشتر با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.


4- آیا با ذکر درخواست محصول ناموجود را به " موجود " تغییر وضعیت میدهید ؟

پاسخ: در صورتی که درخواست کاربران و مشتریان عزیز تعداد زیاد باشد همچنین شرایط دیگری مانند متوقف نشدن تولید و... تغییری نکرده باشد این امکان فراهم هست ، در صورتی که به صورت فردی با تعداد درخواست کمتر مواجه باشد می توانید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

5- در صورت فراموش کردن شماره سفارش چه کار کنم ؟

پاسخ: بعد از اتمام خرید و ثبت سفارش تمامی مراحل خرید " کد رهگیری پست  و... " برای شما پیامک خواهند شد ، در صورتی که نیاز به کد سفارش داشتید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.


6- اگر پس از خرید در محل نبودم چه اتفاقی برای محصول خواهد افتاد؟

پاسخ: در اینصورت محصول شما به اداره پست منطقه بازگشت خواهد خورد سپس می توانید تا 1 روز بعد سفارش را از اداره پست منطقه تحویل بگیرید.


7- در صورت پاسخ ندادن تلفن ثابت فروشگاه چگونه کارم را انجام دهم؟

پاسخ: می توانید با استفاده از تماس فوری با شماره 09135665119 از پشتیبانی برخوردار شوید.

در صورتی که سوال شما در لیست سوالات بالا قرار نداشت می توانید با تماس با فروشگاه سوالات خود را مطرح نمایید.